Inloggen

Ons team

Ons team

Judith Peperkamp

  1. Consultant Membership

Ik sta voor verbinding en inhoud. Oprecht geïnteresseerd naar wat mensen beweegt. Mijn kracht is het verbinden van mensen via het netwerk.
judith@isagroup.nl | 0646896625
 

 

Aukje Hahné - Westerbeek

  1. Recruiter / Sourcing Assistent

De rode draad in mijn loopbaan en leven is contact, werkelijk contact. Daarmee achterhaal ik drijfveren en talenten en onderzoek ik de vraag achter de vraag. Dit brengt duurzame relaties tot stand.
aukje@isagroup.nl | 0622659871

Marianne Plugge

  1. Recruiter / Sourcing Assistent

Door mijn intrinsieke interesse in de loopbaan van alle mensen die op mijn pad komen, lever ik een bijzondere meerwaarde voor onze opdrachtgever bij het vinden en selecteren van nieuw talent. 
marianne@isagroup.nl | 0644573718

Bart Diepenbroek

  1. Managing Consultant | Partner

In mijn rol ontwikkel en ondersteun ik organisaties en professionals. Enerzijds door mijn organisatieadvies en anderzijds als sparringpartner voor management, directie en toezichthouders. 
bart@isagroup.nl | 0655201321

Rene Houweling

  1. Consultant IPM & RSA

Van nature ben ik nieuwsgierig naar mensen en organisaties. Gecombineerd met een gezonde business sense adviseer ik over interim vraagstukken en werving en selectie bij onze opdrachtgevers.   
rene@isagroup.nl | 0629544986

Anne van Heerde - Scheppink

  1. Back Office Assistent

Ik ben een vlotte persoonlijkheid, een stabiele factor op kantoor, je weet wel, zo eentje die aan minder dan een half woord genoeg heeft en altijd het team op voorsprong zet.

Esther Dijkstra

  1. Consultant Membership

一期一会, (ichi-go ichi-e) uit het Japans beschrijft een cultuurconcept van het koesteren van ontmoetingen met mensen. Dit staat symbool voor mij als mensgericht professional, met een enthousiaste en betrokken werkstijl. esther@isagroup.nl | 0619476651

Richard Henderiks

  1. Director

Als eindverantwoordelijke werk ik dagelijks aan het succesvoller maken van ons netwerk. Daarnaast ben ik als consultant actief op het gebied van fusies en overnames in het midden en kleinbedrijf.
richard@isagroup.nl | 0611353866

 

Loesje

  1. Chef Kwispel

Als pawfessional breng ik inspiratie, deel mijn enthousiasme en streef veel ontspanmomenten na. Daarmee breng ik het ISA gedachtengoed tot leven: Inspire-Share-Aspire!
loesje@isagroup.nl 

ISA Group gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.