Inloggen

Ons team

Ons team

Judith Peperkamp

  1. Consultant Membership

Ik sta voor verbinding en inhoud. Oprecht geïnteresseerd naar wat mensen beweegt. Mijn kracht is het verbinden van mensen via het netwerk.
judith@isagroup.nl | 0646896625
 

 

Cicely van der Leij

  1. Event Planner Academy

In deze rol ben ik verantwoordelijk voor de planning en uitvoering van de ISA Academy bijeenkomsten en verzorg ik voor onze members onvergetelijke bijeenkomsten.
cicely@isagroup.nl | 0553681540

Marianne Plugge

  1. Recruiter / Sourcing Assistent

Door mijn intrinsieke interesse in de loopbaan van alle mensen die op mijn pad komen, lever ik een bijzondere meerwaarde voor onze opdrachtgever bij het vinden en selecteren van nieuw talent. 
marianne@isagroup.nl | 0644573718

Ilse de Kort

  1. Manager Membership & Academy

Het is mijn persoonlijke missie om zoveel mogelijk mensen te helpen hun ontwikkelpotentieel te realiseren. Door het bouwen van ons membership netwerk en de invulling van de academy maak ik deze missie werkelijkheid.
ilse@isagroup.nl | 0622659871

Bart Diepenbroek

  1. Managing Consultant | Partner

In mijn rol ontwikkel en ondersteun ik organisaties en professionals. Enerzijds door mijn organisatieadvies en anderzijds als sparringpartner voor management, directie en toezichthouders. 
bart@isagroup.nl | 0655201321

Rene Houweling

  1. Consultant IPM & RSA

Van nature ben ik nieuwsgierig naar mensen en organisaties. Gecombineerd met een gezonde business sense adviseer ik over interim vraagstukken en werving en selectie bij onze opdrachtgevers.   
rene@isagroup.nl | 0629544986

Anne van Heerde - Scheppink

  1. Back Office Assistent

Ik ben een vlotte persoonlijkheid, een stabiele factor op kantoor, je weet wel, zo eentje die aan minder dan een half woord genoeg heeft en altijd het team op voorsprong zet.

YOU?

  1. Consultant Membership

Ik ben een echte netwerker en maak graag verbindingen. Ik wil de professionals in mijn netwerk graag ontzorgen en verder brengen. Ik zie altijd kansen en neem graag het initiatief.

Richard Henderiks

  1. Director

Als eindverantwoordelijke werk ik dagelijks aan het succesvoller maken van ons netwerk. Daarnaast ben ik als consultant actief op het gebied van fusies en overnames in het midden en kleinbedrijf.
richard@isagroup.nl | 0611353866

 

Loesje

  1. Chef Kwispel

Ik breng inspiratie, deel mijn enthousiasme en streef veel ontspanmomenten na. Daarmee breng ik het ISA gedachtengoed tot leven: Inspire-Share-Aspire!
loesje@isagroup.nl 

ISA Group gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.